Status Dashboard (2.0.0-alpha8) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: Settings
ast: Preferencies

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Modules
ast: Preseos

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Site name
ast: Nome del sitiu
