Status Dashboard (2.0.0-alpha8) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: Tags
az: Teqlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Default
az: Susmaya görə

en: Modules
az: Modullar

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Site name
az: Sayt adı

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
