Status Dashboard (2.0.0-alpha8) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Remove
bg: Премахни

en: Tags
bg: Таг

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Settings
bg: Настройки

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Default
bg: По подразбиране

en: Modules
bg: Модули

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Apply
bg: Търси

en: Dashboard
bg: Табло
