Status Dashboard (2.0.0-alpha8) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Remove
bs: Ukloni

en: Tags
bs: Tagovi

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: Settings
bs: Postavke

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: Modules
bs: Moduli

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Site name
bs: Ime web stranice

en: Last checked
bs: Zadnji put provjereno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
