Status Dashboard (2.0.0-alpha8) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Default
ca: Per defecte

en: Modules
ca: Mòduls

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Last checked
ca: Validat per darrera vegada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Period
ca: Punt

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »
