Status Dashboard (2.0.0-alpha8) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Email notifications
da: E-mail-notifikationer

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Monthly
da: Månedligt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Taxonomy term
da: Ord i ordforråd

en: Default
da: Standard

en: Modules
da: Moduler

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Site name
da: Sitets navn

en: Desc
da: Faldende

en: Last checked
da: Sidst tjekket

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Period
da: Periode

en: Changed
da: Ændret

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
