Status Dashboard (2.0.0-alpha8) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Tags
fi: Tagit

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: Settings
fi: Asetukset

en: Taxonomy term
fi: Luokittelutermi

en: Default
fi: Oletus

en: Modules
fi: Moduulit

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Last checked
fi: Tarkistettu viimeksi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Period
fi: Ajanjakso

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »
