Status Dashboard (2.0.0-alpha8) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Remove
is: Tak burtur

en: Tags
is: Frámerki

en: Edit
is: Broyt

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: Daily
is: Dagliga

en: Weekly
is: Vikuliga

en: Settings
is: Setingar

en: Taxonomy term
is: Taksonomi orð

en: Default
is: Standard

en: Modules
is: Mótul

en: Created
is: Stovnað

en: Page
is: Síða

en: Site name
is: Navn á heimasíðu

en: About
is: Um
