Status Dashboard (2.0.0-alpha8) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: Settings
gl: Axustes

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Default
gl: Predeterminado

en: Modules
gl: Módulos

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Last checked
gl: Última comprobación

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Period
gl: Periodo

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
