Status Dashboard (2.0.0-alpha8) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Email notifications
hu: Email értesítések

en: Tags
hu: Címkék

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havonta

en: Settings
hu: Beállítások

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: URL
hu: Webcím

en: Modules
hu: Modulok

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: Page
hu: Oldal

en: Site name
hu: A webhely neve

en: Desc
hu: Csökk

en: Last checked
hu: Utoljára ellenőrizve

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Period
hu: Pont

en: Changed
hu: Módosítva

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Secret
hu: Titok

en: Asc
hu: Növ

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
