Status Dashboard (2.0.0-alpha8) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Tags
is: Efnisorð

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: Settings
is: Stillingar

en: Taxonomy term
is: Flokkunarhugtak

en: Default
is: Sjálfgefið

en: URL
is: vefslóð

en: Modules
is: Einingar

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Site name
is: Nafn vefs

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Period
is: Punktur

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
