Status Dashboard (2.0.0-alpha8) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: About
km: អំពី

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
