Status Dashboard (2.0.0-alpha8) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Email notifications
lt: El. pašto pranešimai

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Modules
lt: Moduliai

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
