Status Dashboard (2.0.0-alpha8) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ
