Status Dashboard (2.0.0-alpha8) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Tags
ro: Etichete

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: Settings
ro: Setări

en: Taxonomy term
ro: Termen taxonomie

en: Default
ro: Implicit

en: Modules
ro: Module

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Desc
ro: Descendent

en: Last checked
ro: Ultima verificare

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent
