Status Dashboard (2.0.0-alpha8) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Email notifications
sk: E-mailové notifikácie

en: Tags
sk: Značky

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Default
sk: Predvolené

en: Modules
sk: Moduly

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Desc
sk: Zostupne

en: Last checked
sk: Posledné kontrolované

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
