Status Dashboard (2.0.0-alpha8) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Tags
sl: Oznake

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Default
sl: Privzeto

en: Modules
sl: Moduli

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: About
sl: O modulu

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
