Status Dashboard (2.0.0-alpha8) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Email notifications
te: ఈమెయిలు గమనింపులు

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Daily
te: రోజు వారీ

en: Weekly
te: వారం వారీ

en: Monthly
te: నెల వారీ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Taxonomy term
te: వర్గీకరణ పదం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Site name
te: సైటు పేరు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
