Status Dashboard (2.0.0-alpha8) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: - All -
ug: ھەممىسى
