Status Dashboard (2.0.0-alpha9) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Email notifications
ja: メール通知

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Daily
ja: 毎日

en: Weekly
ja: 毎週

en: Monthly
ja: 毎月

en: Settings
ja: 設定

en: Modules
ja: モジュール

en: Email
ja: メール

en: Created
ja: 作成

en: Site name
ja: サイト名

en: Last checked
ja: 最終確認日時

en: Enable email notifications
ja: メール通知を有効にする

en: Period
ja: 期間

en: Changed
ja: 変更済

en: Apply
ja: 適用

en: About
ja: アバウト

en: Dashboard
ja: ダッシュボード

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
