Status Dashboard (2.0.0-alpha9) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Monthly
th: รายเดือน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Modules
th: โมดูล

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Site name
th: ชื่อเว็บไซต์

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Dashboard
th: หน้าหลัก
