Status Dashboard (2.0.0-alpha5) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Modules
el: Μονάδες

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Desc
el: Φθί

en: Last checked
el: Τελευταίος έλεγχος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Period
el: Περίοδος

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
