Status Dashboard (2.0.0-alpha5) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Tags
et: Sildid

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: Settings
et: Seaded

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Default
et: Vaikimisi

en: Modules
et: Moodulid

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Desc
et: Kahanev

en: Last checked
et: Viimati kontrollitud

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Period
et: Ajavahemik

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav
