Status Dashboard (2.0.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (31 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Email notifications
fa: اطلاع از طریق پست الکترونیکی

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Taxonomy term
fa: واژه طبقه‌بندی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: URL
fa: نشانی

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: ID
fa: شناسه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Page
fa: صفحه

en: Site name
fa: نام سایت

en: Desc
fa: نزولی

en: Last checked
fa: آخرین بررسی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Period
fa: دوره

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Dashboard
fa: میزکار

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
