Status Dashboard (2.0.0-alpha5) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Default
fil: Pamantayan

en: Modules
fil: Mga modulo

en: Created
fil: Inilikha

en: Page
fil: Pahina

en: Site name
fil: Pangalan ng sityo

en: Dashboard
fil: Dashbord
