Status Dashboard (2.0.0-alpha5) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Email notifications
he: הודעות דוא"ל

en: Tags
he: תגיות

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: Settings
he: הגדרות

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Default
he: ברירת מחדל

en: URL
he: כתובת URL

en: Modules
he: רכיבים

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Site name
he: שם האתר

en: Desc
he: יורד

en: Last checked
he: נבדק לאחרונה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: %label has been updated.
he: עודכן %label.

en: %label has been created.
he: נוצר %label.
