Status Dashboard (2.0.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Modules
ka: მოდულები

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
