Status Dashboard (2.0.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Email notifications
pl: Powiadomienia e-mail

en: Tags
pl: Tagi

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Default
pl: Domyślny

en: Modules
pl: Moduły

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Desc
pl: Malejąco

en: Last checked
pl: Ostatnio sprawdzano

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Period
pl: Okres

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Secret
pl: Sekret

en: Asc
pl: Rosnąco
