Status Dashboard (2.0.0-alpha5) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Modules
si: මොඩියුල

en: Site name
si: වෙබ් අඩවියේ නම

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
