Stem Creative Theme (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Search
ca: Cerca

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: n/a
ca: n/d

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Up
ca: Amunt

en: Text color
ca: Color del text

en: Plain
ca: Pla

en: Red
ca: Vermell

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Yellow
ca: Groc

en: Light
ca: Clar

en: Pagination
ca: Paginació

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Main background
ca: Fons principal

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Dark
ca: Fosc

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Book outline for @book.title
ca: Esquema del llibre per @book.title

en: Book traversal links for
ca: Enllaços relacionats de

en: First page
ca: Primera pàgina

en: By @author @time ago
ca: Per @author fa @time

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració
