Stem Creative Theme (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (44 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Search
fi: Etsi

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to parent page
fi: Mene yläsivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Default
fi: Oletus

en: n/a
fi: ei mitään

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Up
fi: Ylös

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Plain
fi: Puhdas

en: Red
fi: Punainen

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Pink
fi: Vaaleanpunainen

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Orange
fi: Oranssi

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Yellow
fi: Keltainen

en: Light
fi: Vaalea

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Main background
fi: Pää-taustaväri/kuva

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Color Scheme
fi: Väriskeema

en: Dark
fi: Tumma

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet
