Stem Creative Theme (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Up
gu: ઉપર

en: General
gu: સામાન્ય

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Blue
gu: વાદળી

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
