Stem Creative Theme (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Search
be: Пошук

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: n/a
be: [няма]

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: General
be: Агульны

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Plain
be: Звычайны

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Main background
be: Асноўны фон

en: Dark
be: Цёмная
