Stem Creative Theme (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (57 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: core
hu: alaprendszer

en: Search
hu: Keresés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: n/a
hu: n. a.

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Up
hu: Fel

en: General
hu: Általános

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Plain
hu: Egyszerű

en: Red
hu: Vörös

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Pink
hu: Rózsaszín

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: Orange
hu: Narancs

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Yellow
hu: Sárga

en: Light
hu: Világos

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Brown
hu: Barna

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Main background
hu: Általános háttér

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Color Scheme
hu: Színséma

en: Dark
hu: Sötét

en: Twitter Link
hu: Twitter hivatkozás

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Facebook Link
hu: Facebook hivatkozás

en: Colored
hu: Színes

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Book outline for @book.title
hu: @book.title könyvvázlata

en: Book traversal links for
hu: Könyv kereszthivatkozásai ehhez:

en: First page
hu: Első oldal

en: By @author @time ago
hu: @author által @time ideje

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Social Media Link
hu: Közösségi média hivatkozás

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Google plus Link
hu: Google+ hivatkozás

en: Linkedin Link
hu: LinkedIn hivatkozás

en: Pinterest Link
hu: Pinterest hivatkozás

en: RSS Link
hu: RSS hivatkozás
