Stem Creative Theme (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (52 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Default
nl: Standaard

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Up
nl: Omhoog

en: General
nl: Algemeen

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Plain
nl: Plat

en: Red
nl: Rood

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Pink
nl: Roze

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Orange
nl: Oranje

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Yellow
nl: Geel

en: Light
nl: Licht

en: Pagination
nl: Paginering

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Brown
nl: Bruin

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Main background
nl: Algemene achtergrond

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Color Scheme
nl: Kleurenschema

en: Dark
nl: Donker

en: Twitter Link
nl: Twitter-link

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Facebook Link
nl: Facebook-link

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Book outline for @book.title
nl: Boekstructuur voor @book.title

en: Book traversal links for
nl: Boeknavigatie-links voor

en: First page
nl: Eerste pagina

en: By @author @time ago
nl: Door @author @time geleden

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Google plus Link
nl: Google plus-link

en: Linkedin Link
nl: Linkedin-link

en: Pinterest Link
nl: Pinterest-link

en: RSS Link
nl: RSS-link
