Step by Step (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Status
ca: Estat

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Continue
ca: Continua

en: Details
ca: Detalls

en: Start
ca: Inici

en: Front page
ca: Portada

en: Completed
ca: Completat

en: Not applicable
ca: No aplicable

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Site details
ca: Detalls del lloc
