Step by Step (2.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་
