Step by Step (2.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Status
es: Estado

en: Advanced options
es: Opciones avanzadas

en: Continue
es: Continuar

en: Details
es: Detalles

en: Start
es: Comienzo

en: Front page
es: Página de Inicio

en: Completed
es: Completado

en: Not applicable
es: No aplicable

en: Save and continue
es: Guardar y continuar

en: Skipped
es: Ignorado

en: Progress
es: Progreso

en: Site details
es: Detalles del sitio

en: Skip this step
es: Saltar este paso
