Step by Step (2.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Status
eu: Egoera

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: Completed
eu: Osatuta

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Site details
eu: Gunearen xehetasunak
