Step by Step (2.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Status
is: Staða

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: Continue
is: Halda áfram

en: Details
is: Nánar

en: Start
is: Hefst

en: Front page
is: Forsíða

en: Completed
is: Lokið

en: Not applicable
is: Á ekki við

en: Save and continue
is: Vista og halda áfram
