Step by Step (2.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Home
ps: کور

en: Status
ps: حالت

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Continue
ps: دوام

en: Details
ps: سپړنې

en: Front page
ps: مخ پاڼه

en: Site details
ps: ویب پاڼه سپړنې
