Step by Step (2.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Status
sl: Stanje

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj
