Step by Step (2.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Status
ur: حالت

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: Front page
ur: سرورق

en: Save and continue
ur: محفوظ کریں اور جاری رکھیں
