Step by Step (2.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Front page
am: ፊት ገፅ

en: Save and continue
am: አስቀምጥ እና ቀጥል
