Step by Step (2.0.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Status
ar: الحالة

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Continue
ar: متابعة

en: Details
ar: التفاصيل

en: Start
ar: البداية

en: Front page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Not applicable
ar: غير منطبق

en: Save and continue
ar: حفظ ومتابعة

en: Site details
ar: تفاصيل الموقع
