Step by Step (2.0.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Status
et: Olek

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Continue
et: Jätka

en: Details
et: Üksikasjad

en: Start
et: Algus

en: Front page
et: Avaleht

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Not applicable
et: Pole rakendatav

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Site details
et: Veebisaidi andmed
