Step by Step (2.0.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Status
gl: Estado

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Continue
gl: Continuar

en: Details
gl: Detalles

en: Start
gl: Comezo

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Completed
gl: Completado

en: Not applicable
gl: Non aplicable

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Site details
gl: Detalles do sitio
