Step by Step (2.0.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Status
lv: Statuss

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Continue
lv: Turpināt

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Start
lv: Sākt

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Not applicable
lv: Nav piemērojams

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Site details
lv: Vietnes informācija
