Step by Step (2.0.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Status
mg: Toetra

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: Front page
mg: Pejy voalohany

en: Save and continue
mg: Tehirizo sady tohizo
