Step by Step (2.0.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Advanced options
ml: ഉയര്‍ന്നതലത്തിലുള്ള ഐച്ഛികങ്ങള്‍

en: Continue
ml: തുടരുക

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: Front page
ml: പ്രധാനതാള്‍

en: Save and continue
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെച്ച് തുടരുക
